KALĖDINĖ FOTOSESIJA

Šviesi, jauki ir elegantiška DEKOLAB studijos erdvė įkvėpė mus sukurti kalėdinį kampelį fotosesijoms, į kurias kviečiame ir JUS!

Sukvieskite artimuosius ir turiningai praleiskite laiką drauge. Čia jūsų nevargins buities rūpesčiai, nes atsidursite šventinėje pasakoje, kupinoje šypsenų, meilės ir jaukumo. Mūsų partnerės fotografės užfiksuos džiugius momentus, mes pavaišinsime jus kava/arbata bei kalėdiniais gardėsiais, na o jums beliks atsipūsti ir mėgautis akimirka.

Jei turite savo fotografą, pats/-i fotografuojate ar tiesiog norite išsinuomoti Kalėdomis kvepiančią DEKOLAB studiją savoms reikmėms, turime jums puikų pasiūlymą – DEKOLAB studijos nuomą!

Daugiau apie mūsų pasiūlymus:


STUDIJOS NUOMA
(be fotografo*)

50 min. laikas studijoje – 30 €

Kiekviena papildoma valanda – 20 €

Visa diena (8 valandos) – 100 €


KALĖDINĖ FOTOSESIJA
SU PROFESIONALIU FOTOGRAFU

30 min. su 25 retušuotom nuotraukom – 75 €

50 min. su 50 retušuotų nuotraukų – 120 €

Mūsų šauniosios fotografės Vaivos darbus galite peržiūrėti čia. O geriausia tai, kad nuotraukas gausite per savaitę!


KALĖDINĖ FOTOSESIJA
SU FOTOGRAFU MĖGĖJU

30 min. su 20 retušuotom nuotraukom – 65 €

50 min. su 40 retušuotų nuotraukų – 95 €

Mūsų šauniosios fotografės Julitos darbus galite peržiūrėti čia. Nuotraukų sulauksite per max. 2 savaites.

* Pasirinkus tik studijos nuomą, klientas fotografo paslaugų paieška rūpinasi savarankiškai.

** Esant poreikiui taip pat galime pasirūpinti vizažisto paslaugomis. * Pasirinkus tik studijos nuomą, klientas fotografo paslaugų paieška rūpinasi savarankiškai.

** Esant poreikiui taip pat galime pasirūpinti vizažisto paslaugomis. Juk profesionalus makiažas visuomet nuteikia šventiškai! Jūsų patogumui, mūsų žavingoji vizažistė Natalija atvyks į studiją prieš jūsų fotosesiją. Viską suderinsime mes, o jums beliks tik atvykti ir puikiai praleisti laiką.


Domina Kalėdinė fotosesija?


Visuomet ieškome partnerių fotografijos, dekoravimo ir renginių organizavimo srityse, tad jei norėtumėte su mumis bendradarbiauti – parašykite mums!