GIMTADIENIŲ IR KITŲ ŠVENČIŲ DEKORAVIMAS

Dekoras – neatsiejama kiekvienos šventės dalis, kurianti tam tikrą nuotaiką ir suteikianti renginiui ypatingumo bei šventiškumo. Jei trokštate jaukaus, subtiliai ir skoningai padekoruoto gimtadienio, mergvakario, įmonės ar kitokio teminio vakarėlio, patikėkite puošybos rūpesčius DEKOLAB komandai – garantuojame sklandų bei ramų pasiruošimo procesą ir kruopštų jūsų norimo dekoro įgyvendinimą!

Mūsų sėkmės paslaptis – atidumas detalėms ir įsiklausymas. Kiekvienai šventei ruošiamės nuosekliai ir atsakingai, išsiaiškiname klientų poreikius, o tuomet drauge suderiname detalų dekoro planą. Siekdami dekoro elementų vientisumo bei taupydami klientų laiką, padedame pasirūpinti papildomais atributais, tokiais kaip palinkėjimų knyga, svečių dovanėlės ir jų pakavimas, fotolapeliai ar papildomų atributų nuoma.

Ruošdamiesi šventei nuolat bendraujame gyvai ar komunikuojame virtualioje erdvėje. Jei vis dar dvejojate ar turite mums klausimų, mielai į juos atsakysime telefonu arba nemokamos virtualios konsultacijos metu.

Mūsų darbų nuotraukas galite peržiūrėti GALERIJOJE, o detalesnę informaciją apie kiekvieną mūsų teikiamų paslaugų
rasite paspaudę jus dominančią kategoriją apačioje:


Domina gimtadienio ar kitos šventės dekoravimas?