KRIKŠTYNŲ DEKORAVIMAS

Krikštynų šventė žymi naują pradžią – vaikelio tapimą krikščioniu, tad tai išties neeilinė proga, reikalaujanti didelio pasiruošimo. Neatsiejama krikštynų dalis yra dekoras, jis suteikia šiai progai šventiškumo bei kuria jaukią ir pakylėtą atmosferą. Taigi, jei svajojate apie gražias ir jaukias krikštynas, patikėkite krikštynų puošybos rūpesčius DEKOLAB komandai – garantuojame sklandų bei ramų pasiruošimo procesą ir kruopštų, subtilų jūsų norimo dekoro įgyvendinimą!

Mūsų sėkmės paslaptis – atidumas detalėms ir įsiklausymas. Kiekvienai šventei ruošiamės nuosekliai ir atsakingai, išsiaiškiname klientų poreikius, o tuomet drauge suderiname detalų dekoro planą. Siekdami dekoro elementų vientisumo bei taupydami klientų laiką, padedame pasirūpinti papildomais atributais, tokiais kaip palinkėjimų knyga, svečių dovanėlės ir jų pakavimas, fotolapeliai ar papildomų atributų nuoma.

Ruošdamiesi šventei nuolat bendraujame gyvai ar komunikuojame virtualioje erdvėje. Jei vis dar dvejojate ar turite mums klausimų, mielai į juos atsakysime telefonu arba nemokamos virtualios konsultacijos metu.

Mūsų darbų nuotraukas galite peržiūrėti GALERIJOJE, o detalesnę informaciją apie kiekvieną iš mūsų teikiamų paslaugų rasite paspaudę jus dominančią kategoriją apačioje:


Domina krikštynų dekoravimo paslauga?