NEMOKAMA KONSULTACIJA

Vis dar svarstote dėl būsimos šventės dekoro? Pasinaudokite NEMOKAMA DEKOLAB KONSULTACIJA!

Virtualaus susitikimo metu aptarsime jūsų šventės dekorą ir, jei nuspręsite šventę dekoruoti patys, pasiūlysime DEKORACIJAS NUOMAI. Mes žinome, kiek laiko ir jėgų kainuoja dekoro planavimas, tad mielai patarsime įvairiais dekoro klausimais bei pasidalinsime palinkėjimų knygų pavyzdžiais ir idėjomis svečių veikloms. Na, o jei esate nusiteikę dekoruoti patys, tačiau po šventės trokštate tiesiog džiaugtis užtarnautu poilsiu, siūlome pasinaudoti šventės nupuošimo paslauga.

Jeigu planuojate šventės dekorą patikėti profesionalams, konsultacijos metu plačiau papasakosime apie DEKOLAB teikiamą DEKORAVIMO PASLAUGĄ. Apžvelgsime, kas įeina į DEKOLAB dekoravimo pasiūlymą bei, aptarę jūsų šventės dekoro viziją, sudarysime apytikslę dekoro sąmatą.

O kad būtų šiek tiek lengviau įsivaizduoti, ko tikėtis ir ką apgalvoti prieš mums susiskambinant, žemiau rasite išsamią informaciją apie virtualios konsultacijos eigą:

DEKORUOJAMŲ ZONŲ APTARIMAS

Kokią šventę ir kokias erdves planuojate dekoruoti?

Skambučio metu aptarsime, kokiai šventei ruošiatės, kokias erdves planuojate dekoruoti: ceremonijos vietą, svečių stalus, saldų stalą, barą, foto sienelę, palinkėjimų kampelį ir t.t. Atitinkamai drauge pereisime per mūsų sudarytą šventės dekoro checklist’ą ir padėsime suplanuoti, kiek ir kokių dekoracijų jums gali prireikti.

DEKORO PLANO SUDARYMAS

Kokias dekoracijas jums gali pasiūlyti DEKOLAB?

Išsiaiškinę jūsų poreikius, sudarysime šventės dekoro moodboard’ą, kuris atspindės šventės spalvų paletę ir padės materializuoti jūsų dekoro viziją. Pagal jūsų pageidavimą, po mūsų skambučio atsiųsime pasiūlymą su DEKOLAB nuomojamų dekoracijų rinkiniu arba dekoravimo pasiūlymu, pritaikytu būtent jūsų šventei. Jums beliks tik išsinuomoti patikusį rinkinį arba patikėti dekoravimo darbus mums ir jūsų švente bus pasirūpinta!

PALINKĖJIMŲ KNYGŲ PASIŪLYMAS

Neturite laiko paieškoms? Padėsime jums surasti palinkėjimų knygą!

Pasirinkimų gausa neretai glumina, tad ir paieškos užtrunka. Siekdami padėti jums taupyti laiką, taip pat visiškai nemokamai pasidalinsime mūsų atrinktų palinkėjimų knygų sąrašu. Gal jis padės jums rasti tą vienintelę?

SVEČIŲ VEIKLŲ SĄRAŠAS

Svarstote, kaip užimti svečius?

Laikas, kuomet svečiai renkasi šventės vietoje, gali virsti tobula proga visiems susipažinti, atsipalaiduoti ir pakiliai bei šventiškai nuteikti visus šventės dalyvius. Tad paruošėme jums svečių veiklų sąrašą, kuriame rasite lengvai įgyvendinamų, bet kokio amžiaus svečiams tinkamų užsiėmimų. Jie padės ne tik gerai praleisti laiką, bet ir kurs mielus atsiminimus šventės rengėjams.


Norite nemokamos konsultacijos?