DEKORACIJŲ NUOMA

Jei nusprendėte šventės dekoru rūpintis patys, su DEKOLAB jums nereikės be reikalo vargti ieškant šventinių atributų parduotuvėse, nes visas reikalingiausias dekoracijas rasite čia. Prie kiekvienos prekės paruošėme aprašymus, kuriuose dalinamės konkrečiais dekoracijų pritaikymo būdais. O mūsų Idėjų Blog’e rasite originalių idėjų ir praktiškų patarimų, padėsiančių išspręsti šventės planavimo dilemas.

O jei nuspręsite patikėti savo svajonių šventės dekorą profesionalams, mielai pasirūpinsime jūsų šventės dekoru nuo A iki Z!KAIP IŠSINUOMOTI?

Išsirinkite norimas dekoracijas iš mūsų katalogo. Jei pritrūksite idėjų ar norėsite patarimo, visada mielai pakonsultuosime. Susisiekime!

Į užklausos formos žinutės laukelį surašykite norimų išsinuomoti daiktų kodus, vienetus ir nurodykite laikotarpį (datas imtinai), kuriomis pageidaujate išsinuomoti.

Įsitikinkite, kad teisingai nurodėte savo el.paštą, kad galėtume su jumis susisiekti ir atsiųsti užsakymo informaciją.

Spauskite „SIŲSTI“. Palaukite, kol mes susisieksime su jumis, kad suderintume visas detales.

Suderinus užsakymą 24 valandų bėgyje el. paštu atsiųsime jums patvirtinimą su galutiniu prekių sąrašu, sąskaita ir apmokėjimo informacija.

Sąskaitoje bus nurodytas prekių rezervacijos mokestis, lygus 50% užsakymo sumos. Atšaukus užsakymą šis mokestis nebus grąžinamas.

Perveskite užstatą į nurodytą sąskaitą ir atsiųskite pavedimo patvirtinimą. Jūsų prekių rezervacija baigta!

SVARBU: nuomojantis fotoaparatą imamas 50 eur užstatas grynais, kurį atsiimsite grąžinę jį nesugadintą. Atsiradus mechaniniams ar kitokiems pažeidimams, dėl kurių fotoaparatas prarastų prekinę išvaizdą arba būtų pažeistos jo funkcijos, užstatas nebus grąžinamas.

TAIP PAT SVARBU:
Minimali suma, už kurią galima išsinuomoti dekoracijų – 10 eur.
Atsiimant daiktus pasirašoma nuomos sutartis.
Prekių atsiėmimo vietą suderiname individualiai. Vilniaus mieste galime pristatyti į sutartą vietą už papildomą 4 eur mokestį (priklausomai nuo atstumo).
Nuomojamus daiktus prašome grąžinti švarius ir supakuotus taip, kaip atsiėmėte. Už nešvarius arba sugadintus daiktus imamas sutartyje nurodytas sugadinimo mokestis.