DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Kaip išsinuomoti?

Visą informaciją rasite čia. Šalia kiekvienos prekės jūsų patogumui pateikėme išsamų aprašą, nurodėme prekės išmatavimus ir turimą kiekį, tačiau dėl nuomos paslaugos specifikos visas užsakymo detales deriname individualiai.

Turite daugiau klausimų? Susisiekite su mumis nurodytais kontaktais arba užpildę užklausos formą.

Kiek kainuoja nuomos paslauga?

Nuomos kaina priklauso nuo konkrečios prekės ir norimo išsinuomoti kiekio. Visos kainos yra nurodytos prie konkrečių prekių (kaina nurodyta visam nuomos laikotarpiui, t.y. 1-5 dienoms). Kainos taip pat priklauso nuo tuo metu galiojančių akcijų ir specialių pasiūlymų. 

Kokiam laikotarpiui galėsiu išsinuomoti prekes?

Prekes išsinuomoti galėsite iki 5 dienų. Tai suteiks lankstumo jums atsiimti daiktus iš anksto ir pasiruošti šventei bei grąžinti juos šventiniams rūpesčiams atslūgus.

Prieš kiek laiko turėčiau pateikti užsakymą?

Mes neribojame laikotarpio, kada anksčiausiai arba vėliausiai galite pateikti užsakymą, tačiau išties verta tai padaryti kuo anksčiau. Dėl nuomos paslaugos specifikos, kai kurios prekės gali būti jau rezervuotos, tačiau tokiu atveju pažadame, kad pateiksime jums alternatyvų ir kartu rasime abiems tinkamą sprendimą.

Ar yra prekių, kurioms taikomas užstatas?

Vienintelės prekės, kurioms taikome užstatą, yra mūsų momentiniai fotoaparatai (dėl aukštos jų vertės ir jautrumo mechaniniams pažeidimams). Be jokios abejonės, jei fotoaparatas nėra mechaniškai pažeistas ar kitaip sugadintas, užstatas yra grąžinamas.

Kokia yra užsakymo apmokėjimo tvarka?

Visų pirma pasirūpinsime, kad visos užsakymo detalės yra suderintos: data, laikotarpis, kiekiai ir galutinis prekių sąrašas. Viską suderinus atsiųsime jums užsakymo patvirtinimą su užsakytų prekių sąrašu ir sąskaita. Užbaigti prekių rezervacijai prašysime per 24 valandas pervesti 50% užsakymo sumos. Likusią dalį (o taip pat ir užstatą, jei toks būtų taikomas) sumokėsite grynais užsakymo perdavimo metu.

SVARBU: 24 valandų laikotarpis padaryti pavedimą arba atsiųsti pavedimo patvirtinimą skirtas mūsų klientų patogumui, tačiau taip pat būtinas mums kaip sutarties patvirtinimo garantas. Be šio garanto arba praėjus nustatytam laikotarpiui ir nesulaukus žinios iš kliento, užsakymas bus anuliuotas.

Kas nutiktų sugadinus ar pametus išnuomotą daiktą?

Sąskaitoje šalia kiekvienos prekės papildomai nurodome daikto sugadinimo mokestį, kurį tektų sumokėti sugadinus arba iš viso negrąžinus prekės. Galutinė sugadinimo mokesčio suma priklausys nuo sugadintų prekių ir jų skaičiaus. Taip pat siekdami tausoti nuomojamus daiktus prašome grąžinti juos tokius, kokius atsiėmėte. Grąžinus indus ar kitus daiktus nešvarius, pagal sutartį prašysime primokėti 50% dydžio priemoką nuo prekės nuomos kainos.

Kaip panaudoti nuolaidos kodą?

Turite mūsų nuolaidos kodą? Tiesiog įrašykite jį į užklausos formą arba siųsdami elektroninį laišką kartu su jūsų užsakymo užklausa ir mes pritaikysime kodo teikiamą nuolaidą jūsų užsakymui.

Turite bendradarbiavimo pasiūlymą?

Susisiekite su mumis nurodytais kontaktais arba užpildę užklausos formą.