DEKORO PAKETAS

DEKORO PAKETAS – tai unikali paslauga, sukurta tiems, kurie ieško praktiško bei ekonomiško dekoro sprendimo savo šventei. Pasirinkus šią paslaugą, pakviesime jus į konsultaciją, kurioje pasidalinsime savo patirtimi bei išgirsime jūsų norus bei lūkesčius. Atsižvelgiant į jūsų pageidavimus, savo idėjas vizualizuosime – sukursime šventės dekoro moodboard‘ą, pateiksime dekoracijų, floristikos bei spaudos pasiūlymus. Pagal išgrynintą dekoro planą, paruošime jūsų šventės dekoro paketą (dekoracijas, floristiką bei spaudą) ir likus 1-2 dienoms iki šventės kviesime viską atsiimti mūsų studijoje. Jums tereikės viską pasiimti ir pagal mūsų nuorodas išdėlioti šventės vietoje. Visuomet rekomenduojame į pagalbą pasikviesti draugų bei artimųjų – taip dekoravimo procesas bus greitesnis ir smagesnis! Po renginio dekoracijas reikės grąžinti mums, o gėlės ir spauda, be abejo, liks jums ir džiugins net ir praėjus šventei.

Į DEKORO PAKETO paslaugą įeina:

  • Konsultacija – šventės dekoro plano aptarimas
  • Dekoro įdėjų vizualus pateikimas (moodboard)
  • DEKOLAB dekoracijų nuoma
  • Papildomų atributų (tekstilės, papildomų dekoracijų) suorganizavimas ir logistika
  • Floristikos paruošimas
  • Šventei reikalingos spaudos paruošimas

Esant poreikiui, už papildomą mokestį galime pasirūpinti dekoro paketo logistika iki/iš šventės vietos bei šventės nupuošimu.

Norite sužinoti, kiek kainuotų dekoro paketo paslauga jūsų šventei? Užpildykite DEKORO PAKETO KLAUSIMYNĄ ir atsiųsime jums išsamią mūsų paslaugos sąmatą.


Dekoro paketas


nuo 140 €


Dekoro paketas
+ FLORISTIKA*

nuo 240 €


Dekoro paketas
+ FLORISTIKA* + SPAUDA*

nuo 280 €

* Papildomos išlaidos gėlėms ir spaudai skaičiuojamos atskirai pagal faktą.


Domina dekoro paketo paslauga?