VESTUVIŲ DEKORAVIMAS

Puikiai suprantame, koks dinamiškas ir kupinas iššūkių gali būti vestuvių planavimas. Tad jei svajojate apie gražias, skoningas ir jaukias vestuves bei ramų ir sklandų pasiruošimo procesą – patikėkite savo vestuvių dekoravimą DEKOLAB komandai!

Jūsų svarbiausios gyvenimo šventės dekoru rūpinamės itin preciziškai, kadangi tai mums daugiau nei stalų puošyba, floristika ir spauda. Tikime, kad vestuvių šventė yra apie jaunuosius, tad siekiame pažinti savo klientus, kad šventės dekoras pasakotų jaunųjų istoriją ir leistų jiems jaustis savimi.

Mūsų sėkmės paslaptis – atidumas detalėms ir įsiklausymas. Kiekvienai šventei ruošiamės nuosekliai ir atsakingai, išsiaiškiname klientų poreikius, o tuomet drauge suderiname detalų dekoro planą. Siekdami dekoro elementų vientisumo bei taupydami klientų laiką, padedame pasirūpinti papildomais atributais, tokiais kaip palinkėjimų knyga, svečių dovanėlės ir jų pakavimas, fotolapeliai ar papildomų atributų nuoma.

Ruošdamiesi šventei nuolat bendraujame gyvai ar komunikuojame virtualioje erdvėje. Jei vis dar dvejojate ar turite mums klausimų, mielai į juos atsakysime telefonu arba nemokamos virtualios konsultacijos metu.

Mūsų darbų nuotraukas galite peržiūrėti GALERIJOJE, o detalesnę informaciją apie kiekvieną iš mūsų teikiamų paslaugų rasite paspaudę jus dominančią kategoriją apačioje:


Domina vestuvių dekoravimo paslauga?