APIE MUS

KAS MES?

DEKOLAB komanda susibūrė tam, kad padėtų realizuoti jūsų svajonių šventės dekorą. Planuojate gimtadienį, o gal krikštynas ar vestuves? Mes be galo mylime savo darbą ir esam pasiruošusios patarti įvairiais šventės dekoro klausimais, pasidalinti savo idėjomis ir pasirūpinti, kad pasiruošimas šventei teiktų kuo daugiau džiaugsmo!

KODĖL DEKOLAB?

Mes pačios, įsitikinusios, koks varginantis, daug išlaidų ir laiko kainuojantis gali būti šventės planavimo procesas, nusprendėme sukurti DEKOLAB – dekoro laboratoriją, kurioje rasite visa, ko reikia savarankiškai planuojant šventės dekorą. Na o jei nuspręsite šventės dekoravimą patikėti mums, dirbsime nuoširdžiai ir atsakingai, kad išpildytume jūsų dekoro lūkesčius!

  • patogu – jei nusprendėte šventės dekoru rūpintis patys, su DEKOLAB jums nereikės be reikalo vargti ieškant šventinių atributų parduotuvėse, nes visas reikalingiausias dekoracijas rasite čia. Be to, teikiame šventės dekoravimo paslaugą ir, esant poreikiui, galime pasirūpinti jūsų šventės dekoru nuo A iki Z, įskaitant floristiką bei maketavimą ir spaudą.
  • ekonomiška – DEKOLAB dėka sutaupysite tiek laiko, tiek pinigų – dekoracijų nuoma kainuos nepalyginamai mažiau nei pačių dekoracijų įsigijimas, be to, nereikės kaupti aibės nereikalingų daiktų šventei praėjus.
  • ekologiška – rinkdamiesi DEKOLAB taip pat prisidėsite prie aplinkos išsaugojimo – nuomojami daiktai keliauja iš rankų į rankas, taigi mažėja vartojimas ir taip mažiau teršiama gamta.
  • įkvepia kūrybai – prie kiekvienos prekės paruošėme aprašymus, kuriuose dalinamės konkrečiais dekoracijų pritaikymo būdais. O straipsnių skiltyje rasite originalių idėjų ir praktiškų patarimų, padėsiančių išspręsti šventės planavimo dilemas.

KAIP IŠSINUOMOTI?

Parašykite mums žinutę (šiame puslapyje, facebook puslapyje ar el. paštu dekoro.laboratorija@gmail.com), įrašydami norimos prekės kodą, vienetų skaičių ir pageidaujamą nuomos datą. Išsamesnę nuomos instrukciją rasite čia.

DOMINA DEKORAVIMO PASLAUGOS?

Informuokite mus apie savo šventės datą, vietą bei lūkesčius ir mes pateiksime individualų jūsų šventės dekoro pasiūlymą. Aptarti detales galime tiek raštu, tiek skambučio ar susitikimo metu. O kad būtų lengviau įsivaizduoti, kokias paslaugas siūlome (tarp jų spauda, floristika ir daug kitų), paruošėme šį išsamų aprašymą su preliminariais įkainiais.

Nežinote nuo ko pradėti, kokį dekoro stilių pasirinkti ar nerandate norimų dekoracijų? Parašykite mums!

Gabrielė ir Kornelija